Husky.sk

Spoločnosť HUSKY bola založená v roku 1997 s cieľom vyrábať a dodávať na trh kempingové vybavenie, turistické batohy a športové oblečenie. Od začiatku sme kládli dôraz na originalitu a kvalitu spracovania našich výrobkov, tak že základom našej produkcie je dôraz na vývoj, dizajn a podrobný výber kvalitných materiálov. Sme zameraní predovšetkým na zákazníkov, ktorí aktívne trávia svoj voľný čas športom, v prírode a na horách. Nikdy neboli naše ambície ani snaha stať sa masovo rozšírenou značkou, ale snažíme sa osloviť pomerne jasne definovanú cieľovú skupinu zákazníkov – priaznivci outdooru, kempingu, lyžovania, hôr, turistiky ...

Našu produkciu delíme do štyroch základných kategórií: stany, batohy, spacie vaky a od roku 1999 k nim pribudlo už spomínané športové oblečenie. Tieto jednotlivé produktové rady delíme do rôznych podskupín podľa toho, pre aké aktivity sú určené.

Napríklad stany ponúkame klasické kempingové, rodinné, rybárske, ďalej „extrem“ určené pre horské výpravy. V kategórii batohov si môžu naši zákazníci vybrať od školských, cez batohy so špeciálnym určením (napr. na notebook, in-line korčule či cyklistiku ) až po batohy turistické a veľkoobjemové expedičné. Medzi spacími vakmi môžeme nájsť ľahké cyklistické, tradičné kempingové, ale aj výrobky „extrém“ určené pre pobyt v mrazoch okolo 30°C pod nulou. Posledná produktová kategória je dámsky, pánsky a detský športový textil. Tu môžeme našim zákazníkom ponúknuť širokú škálu outdoorového oblečenia pre aktivity trávené počas voľného času v prírode, na horách a aj v meste. K dispozícii sú bundy, nohavice, košele, mikiny, tričká, vesty a spodná bielizeň určená pre lyžiarov, snoubordistov, horolezcov a vyznávačov extrémnych športov , ale aj pre klasických turistov, ktorý kladú pri výbere svojho vybavenia dôraz na kvalitu – a to v lete i v zime. Ďalej vyrábame celú škálu doplnkov k jednotlivým produktovým kategóriam. – kempingové stoličky, karimatky, ľadvinky, rukavice, čiapky, obaly na snowboard a lyže, trekingové palice, lyžiarske prilby, svietidlá atd.

Novo vyvíjané výrobky pravidelne testujeme a skúšame a to v laboratórnych podmienkach, tak aj v rámci rôznych expedícií a výprav. Rovnaký dôraz, ktorý kladieme na vývoj, výrobu a predaj, kladieme tiež na podporu predaja a po predajný servis. Každý zákazník sa na nás môže obrátiť so svojimi otázkami či pripomienkami prostredníctvom viacerých komunikačných kanálov – telefonicky, e-mailom, faxom, Skype, alebo pomocou Facebooku. Každý názor je pre nás dôležitý, každú otázku či pripomienku sa snažíme bezodkladne vybaviť.

Na Slovensku má spoločnosť Husky svoje zastúpenie pre vybavovanie všetkej administratívy, marketingu a obchodu. Husky pôsobí prostredníctvom pobočiek, zastúpení a distribúcie vo viac než 20-tich štátoch Európy a Ameriky. Pri každej aktivite kladieme dôraz na ohľaduplnosť k životnému prostrediu, naše výrobné kapacity úspešne prešli ekologickým auditom. Pravidelne sponzorujeme športové aktivity a rôzne outdoorové akcie, podporujeme nádejných športovcov, horolezcov, vodákov, lyžiarov. Outdoor nie je pre nás len práca, outdoorom všetci žijeme.