Hotel Aquamarin: Rekreácia a liečenie v Maďarsku

V tejto hektickej dobe je stres neodmysliteľnou súčasťou pre náš spôsob života. Takže by ste si mali nechať dostatok času aj na relaxáciu v pokojnom prostredí, a zveriť sa do starostlivých rúk. Ponorte sa tedsa spoločne s nami do sveta relaxu, ďaleko od stresu a hluku.

V maďarskom svetovo preslávenom mestečku Hévíz, máte možnosť si užiť pokojnú dovolenku a nabrať nové sily. V našom hotelovom zariadení máme pre vás pripravené "wellness pobyty", ktoré môžu zahŕňať aj lekársku prehliadku, kontrolu zdravotného stavu, či zostavenie individuálnej prevencie.

Náš hotel Aquamarin sa nachádza v pokojnej časti mesta Hevíz, desať minút chôdze od rovnomenného jazera a päť minút od centra mesta. V hoteli je termálny prameň in-house, hlboký 117,9 metrov, ktorý plní dva vnútorné bazény termálnou vodou. V parku sú tiež 160 m2 veľké vonkajšie bazény s liečivou vodou. Tu sa dá kúpať počas celého roka, nakoľko bazény sú v prípade potreby kryté. Termálna voda je základom pre tradičné a preventívne liečebné kúry. Jeden alebo viac týždňov tradičnej liečebnej kúry vám pomôžu zlepšiť svoj zdravotný stav a plnohodnotne zrelaxovať v príjemnom prostredí nášho hotela.