Predpredaj vstupeniek na online premietania festivalu Hory a mesto 2021

Dobrodruh.sk - 30.4.2021

Permanentky a vstupenky na tohtoročný festival Hory a mesto je už možné kúpiť cez MyCinepass. Ide o rezervačný portál na správu a kúpu permanentiek a jednorazových vstupeniek, ktorý slovenskí diváci poznajú aj z iných festivalov a filmových podujatí. Online časť festivalu bude prístupná na platforme KINO DOMA.

,,Uvedomujeme si, že po roku pandémie by už ľudia radi navštívili kino a mohli si pozrieť filmy aj diskusie naživo. Keďže nevieme, ako sa situácia do začiatku festivalu vyvinie, pripravili sme sa na všetky alternatívy a divákom ponúkame možnosť sledovať obsah online, no pevne veríme, že ich už budeme môcť privítať aj v Kine Lumière, kde sa tento rok festival uskutoční,” uviedla programová riaditeľka festivalu Zuzana Greksáková.

Ponuka permanentiek a vstupeniek

Majitelia a majiteľky permanentky Zaži všetko v hodnote 20 eur budú môcť sledovať celý festivalový online obsah - filmy, prednášky a diskusie, a to cez platformu KINO DOMA na kino-doma.sk počas piatich festivalových dní od 19. do 23. mája 2021.

Stačí, ak sa divák zaregistruje sa na portáli MyCinepass, kúpi si cinepass (permanentku) a v prílohe e-mailu dostane svoje osobné heslo, ktoré slúži na vstup do virtuálnej kinosály na kino-doma.sk.

Okrem permanentky sú v ponuke aj jednorazové vstupenky na jednotlivé programové sekcie v hodnote 3€. Ich nákup je možný len online cez rezervačný systém MyCinepass alebo platformu kino-doma.sk. 

Vstupenky a permanentky slúžia len na prístup k projekciám prostredníctvom platformy KINO DOMA na adrese www.kino-doma.sk.

Sledovanie projekcií je možné len na území Slovenskej republiky

Čo ak sa kiná do začiatku festivalu otvoria

Zakúpené vstupenky a permanentky na online festival nebude možné použiť na ,,živé” premietania, prednášky a diskusie. Ak sa do 19. mája uvoľnia opatrenia natoľko, že obmedzené množstvo divákov bude môcť navštíviť Kino Lumière, vstupenky bude možné zakúpiť online alebo priamo pri pokladni kina.

Komentáre

Ak chcete písať komentáre, prihláste sa alebo sa zaregistrujte.